Wczytuję dane...
Model: 64202
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.80 PLN

Nie jest Ci łatwo zmusić do wykonywania ćwiczeńa Choć wiesz, że to niedobre rozwiązanie, zdarza Ci się wypełniać polecenia trenera niezbyt dokładniea

Przyda Ci się zatem skakanka z licznikiem marki Axer Sport! Dzięki wbudowanemu urządzeniu, które zlicza ilość podskoków, trudno będzie Ci oszukiwać samego siebie czy trenera, ponieważ liczby jasno pokazują, ile treningu Ci zostało. Niezależnie od tego, czy trenujesz sam czy też pod okiem profesjonalisty, Twój wysiłek wreszcie zacznie przynosić wymierne efekty.

Długość skakanki jest odpowiednia dla osób o różnym wzroście, dlatego możesz na niej ćwiczyć bez względu na to, ile mierzysz. W razie potrzeby, bez problemu wyregulujesz jej długość. Dzięki temu może na niej ćwiczyć każdy członek Twojej rodziny.

Skakanka jest jednym z najprostszych sposobów na wprowadzenie w Twoje życie codzienne odrobiny ruchu i troski o kondycję fizyczną. Ćwiczenia z nią nie wymagają zbyt dużych nakładów pracy, a co najważniejsze, można je zacząć bez żadnych wyrzeczeń finansowych. Atrakcyjna cena to jedna z ważniejszych zalet tego produktu. Dzięki niej szybko przyzwyczaisz swój organizm do niewielkiego wysiłku i przygotujesz do coraz bardziej zaawansowanego treningu.

Dane techniczne:

  • Długość linki: 260 cm,
  • Długość rączki bez licznika: 13,5 cm,