Wczytuję dane...
Model: 30101
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 13.80 PLN

Odciąża kręgosłup podczas ćwiczeń siłowych, co wpływa na zmiejszenie ryzyka powstania kontuzji. Należy jednak pamiętać, aby podczas ćwiczeń dobierać obciążenia indywidualnie do możliwości ćwiczącego, a najlepiejćwiczyć pod kontrolą osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia i wiedzę.

Pas można używać  zarówno na jak i pod ubranie. Należy odpowiednio dopasować rozmiar. W przypadku widocznego  zużycia materiału (przetarcia, zmiany właściwości materiału wynikających z jego naturalnego starzenia lub eksploatacji) jak również po każdym uszkodzeniu należy go zniszczyć i zastąpić nowym. Po każdym użyciu pas należy osuszyć w temp.  pokojowej.  Nie wolno czyścić rozpuszczalnikami lub wybielaczami, gdyż może to spowodować uszkodzenia strukturalne. Można używać tylko szmatki zwilżonej ciepłą wodą. Nie wolno dokonywać żadnych modyfikacji oryginalnych elementów mogących pogorszyć bezpieczeństwo.

Długości   pasów:                                                                                                                                                                                                                                                    S - 102cm
M - 110cm
L - 121cm
XL - 130cm
XXL - 142cm