Wczytuję dane...
Model: 35615
Realizacja zamówienia:
Koszt wysyłki od: 13.80 PLN

PIŁKI DO TENISA ZIEMNEGO WILSON CHAMPIONSHIP /4 szt/

 

Piłka ciśnieniowa pakowana w puszki po 4 szt.

 

Lubisz grać w tenisa ziemnego? Szukasz dobrych i wytrzymałych piłek? W takim razie koniecznie zamów Zestaw trzech Piłek do tenisa ziemnego Championship firmy Wilson i graj do woli!

Piłki Championship wykonane są z najwyższej jakości filcu z dużą domieszką wełny. Specjalny filc Duraweave zapewnia doskonałe czucie podczas gry. W zestawie znajdują się aż trzy ciśnieniowe piłeczki, zamknięte w wygodnej tubie. Komplet przeznaczony jest na nawierzchnie każdego rodzaju. Piłki wykonane są solidnie, co czyni je wytrzymałymi. Do nich wykonania zastosowano nowoczesne technologie, by w jak największym stopniu ograniczyć utratę powietrza wewnątrz piłki. Dzięki najnowszejtechnologii nanocząsteczki, powodują że utrata powietrza jest minimalna, a ciśnienie pozostaje dłużej na swoim pierwotnym poziomie co sprawia, że piłka odbija się bardziej świadomie i w pełni ją kontrolujesz..

Gra w tenisa ziemnego jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego, a także na uprawianie jakiegoś sportu. Posiadając Piłki Championshipsatysfakcja z gry jest jeszcze większa, ponieważ posiadasz produkt najwyższej jakości, który przenosi grę na wyższy, bardziej profesjonalny poziom.