Wczytuję dane...
O nas

____________________________________________________________________________________________
Hurtownia sprzętu sportowego KOMETKA, Sport, Rehabilitacja, Fitness, Siłownia


Siedziba:                                                                             
15-727  Białystok. 
ul.Hetmańska 55.

tel.  85 662 88 68

tel.  728 -  201 - 117 

O KOMETCE


Firma KOMETKA Sp. z o.o. to hurtownia wysokiej jakości sprzętu sportowego, turystycznego, siłowego i rehabilitacyjnego. Jest jednym z liderów polskiego rynku dostawców rozwiązań sportowych, w szerokim tego słowa znaczeniu.


PORTFOLIO PRODUKTÓW


Firma współpracuje z największymi producentami i markami dostępnymi w świecie sportu, turystyki, siłowni i rehabilitacji. Najbardziej wymagający użytkownicy znajdą tu sprzęt, który w pełni zaspokoi ich wygórowane oczekiwania. To właśnie różnorodność i ogromny wybór produktów sprawiają, że KOMETKA wyróżnia się spośród konkurencji.


KADRA SPECJALISTÓW


Doświadczona kadra specjalistów KOMETKA, to osoby wypełnione pasją do sportu, gotowe dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy dobierać sprzęt, radzimy i wystawiamy opinie. Jeśli masz pytania - dzwoń, na pewno uzyskasz odpowiedź.


W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI


Nasza specjalizacja to sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz wyposażenie sal w sprzęt i akcesoria fitness. Szczególną uwagę przykładamy do jakości i niezawodności sprzętu podczas eksploatacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


CO NAS WYRÓŻNIA


Jesteśmy firmą godną zaufania. Posiadamy certyfikat prokonsumencki, zapewniamy bezpieczeństwo korzystania z naszego sklepu internetowego. Jeśli nie masz ochoty samodzielnie konfigurować sprzętu, nie musisz się obawiać - dostarczamy sprzęt gotowy do użytku. Jeśli chcesz zwrócić sprzęt, nie musisz go rozbierać i składać do pudełka - odbierzemy w stanie rozłożonym